Hakkımızda

Firmamız %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, Madeni Yağ sektöründe başarı ile hizmet vermektedir. Firmamız sektöründe kuruluşundan bu yana, sektördeki kalıcı yerini kısa süre içerisinde almış ve kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır.

 

Genç kadrosu ve güçlü bayi ağıyla birlikte oluşturduğu dinamizmle Madeni Yağ sektörüne doğrudan etki etmiş olan firmamız, tecrübesi, rekabetçi ruhu ve enerjisiyle de tüm rakiplerinin dikkatini çekerek, saygınlığını kazanmıştır. Öncelikle iç pazarda ve sonrasında uluslararası pazarda kalıcı olarak yerini kısa sürede almıştır.

 

Faaliyet alanımız ağırlıklı olarak Otomotiv sektörüne yönelik olup bu alanda hem yurt içi hem de yurt dışı Madeni Yağ satışı ve pazarlaması üzerinedir.

 

Dünya standartlarında üretim yaptırdığımız, en son teknolojiyle kurulmuş olan ve uluslararası düzeyde kalite sertifikalarına sahip olan fabrikamız Konya’da bulunmaktadır. 

 

Fabrikamızda ful otomasyon takip ve üretim sistemiyle birlikte, başlıca tüm Benzinli ve Dizel Motor yağları, Dişli Yağları, Sanayi Yağları, Endüstriyel Yağlar, Gresler, Hidrolik ve Antifriz ürünlerimiz üretilmektedir.

 

Hedeflerimiz doğrultusunda, hem yurtiçi pazarda hem de uluslararası pazarlarda Türk markası olarak ürünlerimizin bilinirliliğini arttırarak sürekli yeni yerlere ulaşmakta olan firmamız, Uluslararası standartlarda ürettiğimiz SuperMax Oil Germany markalı ürünlerimizin şu anda 25’ten fazla ülkeye ihracatını yapmaktadır.

 

Aynı şekilde Yurt içi faaliyetlerimizle de Edirne’den Kars’a kadar yeni bayilikler oluşturmaya ve enerjimizi yaymaya hızla devam ediyoruz.

 

Firma olarak, bayilerimize uyguladığımız özel ilgi anlayışımızı, satış sonrası da devam ettirerek kendilerine, ürünlerimiz için teknik destek hizmetleri, ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürünün, ekonomik şekilde ve doğru yerde kullanılması konusunda her zaman iş birliği içerisinde olmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Bizler, bayilerimizle oluşturduğumuz sinerji ile markamızın değerine değer katıyor ve her alanda müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek bu memnuniyeti maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.