Ürünler

SuperMax Oilgermany Premium 5W/20

Ürün Tanımı ve Kullanım Yeri

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SuperMax Oil Germany 5W/20 sentetik baz yağlarla, günümüz teknolojisine uygun gelişmiş katık paketlerinin mükemmel kombinasyonu ile üretilmiş, sentetik esaslı motor yağıdır. Üstün teknolojisi sayesinde her türlü iklim ve yol koşulunda, özellikle şehir içi ve sürekli kullanımda benzersiz motor performansı sağlar. 5W/20 sınıfı, motor bünyesindeki iç aşınmaları mümkün olan en üst seviyede azaltarak maksimum gücün iletilmesini mümkün kılar, böylece aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlanmış olur.

AVANTAJLARI

  • Sentetik teknoloji sayesinde, sürekli yüksek performans göstererek her türlü iklim ve yol koşulunda benzersiz bir motor performansı ve koruma sağlar. Özellikle modern motorlarda yağlama ihtiyacının en yüksek olduğu ilk çalıştırma anında, yüzeylerde sürekli oluşturduğu yağ filmi sayesinde sürtünmeye bağlı aşınmaları engeller.
  • Oksidasyona karşı benzersiz direnci ile yağ değişimi periyotlarını uzatır.Sağladığı yüksek yağlama performansı ve motor temizleme özellikleri sayesinde yakıt ekonomisine de olumlu etki eder.
  • Viskozite indeksi geliştirici katıklar sayesinde termal kararlılığı yüksektir ve film tabakası her sıcaklık ve koşulda işlevini korur. 
KARŞILADIĞI ŞARTNAMELER VE ONAYLAR
  •  API SL/CF/CF-4